13 Eki 2012

ŞAŞKIN MIYIM NEYİM???

Türkün aklı ya sıçarken ya kaçarken gelirmiş... Böyle bir ata sözü var ben ne yapayım... Ben de tam tuvaletteyken_kaçamıyorum belim kötü_ yazayım dedim...

Hasta bakıcılıkta ustayım diyecektim... Malum tecrübeyle sabit...

Hani acilde nasıl davranılır...Asistan bile olsa ne denir arkadaşların mabatları nasıl okşanır bilirim... Ne zaman okşanması gerekir ne zaman da hastanın yararına olur onu da bilirim... Doğru tedaviyi bilirsin aslında... Ama diyemezsin aynı zamanda çocuğun elindedir çünkü...

Neyse onu yazmayacağım bu gece... Ben gittim sabahın bir köründe acil!!! sadece kendime!!!

Bencillik yaptım biliyorum....

Belim tutulmuş 2 aydır erteliyorum en son dayanılmaz hale gelince durumu bildirir başvuru telefonumu ailemizin yetişkin doktoru !!! ( malum yetişkinlerimizde genelde romatizma oluyor:))'nun kızı olan üniversite kankama yaptım :)

Nergis Teyze bugün gelmeyecek mi??? Ama nasıl olur sıra bendeydi bugün :)))

Neyse gittim asistanı çok yardımcı oldu sağ olsun, bana sıkışınca kullanmam için iki tane iğne yazdılar on günlük... Normalde acilen MR çektirmen gerek dediler... Bir de omurlarım normal insanınkinden fazlaymış :) Eski zaman insanları gibi :)))

Az gelişmiş ülkemizde benim gelişmemişliğim çok büyük buhran yaratmaz sanırım???

Bu yazıyı bir tane de kendimden bahsedeyim diyerekten iki ay kadar önce başlatmışım... Bakın birazdan Özgür'ün yazısı nasıl akacak :)))

Hiç yorum yok: